Marina u bë nënë, reagon Luana Vjollca

Marina u bë nënë, reagon Luana Vjollca

09:09, 25/11/2021
A+ Aa A-

Vajza është këtu! Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë, sipas burimeve të VipMagazine.

Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet.

Nuk mund të mungonte një reagim nga tezja e vajzës, moderatorja Luana Vjollca.

“Ndjesia më e mirë në botë.”

Luana me siguri e ka për ardhjen në jetë të mbesës së saj.

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shatazëninë e saj,

“Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”, shkroi Marina përkrah fotove të saj.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco