'Ti s'ke lidhje me helmin e tyre', Flori tregoi sa shumë e do Fifin

'Ti s'ke lidhje me helmin e tyre', Flori tregoi sa shumë e do Fifin

08:39, 25/11/2021
A+ Aa A-

Shoqëria mes Flori Mumajesit dhe Fifit është diskutuar shpeshherë në media, aq sa dikur u përfolën edhe për një lidhje dashurie, gjë që nuk ishte e vërtetë.

Dhe ditën e djeshme pas ngjarjes së ndodhur në BB VIP Flori e ka treguar më shumë se kurrë sesa shumë e do Fifin.

Ai ka postuar në Instagram një video të Fifit duke kënduar këngën që shkroi brenda shtëpisë dhe i jep mbështetje.

"E mira Fifula që sot më shumë se kurrë të gjithë po flasin për ty edhe pse ti ske lidhje me helmin brenda tyre! Të kryqezuan se interneti u jep mundesinë të ndihen superior, të mënçur, madje dhe Artistë! Taksirat shpirt, këtu u rritëm e këtu jetojmë,këtu në vendin tim e në vendin tënd ku unë e ti gabojmë e atyre iu “dhemb" Një këngë krijuar nga ty Fifi aty në atë shtëpi, që në çdo rast do të jetë e perkohëshme…", shkruan Flori.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco