Befason këngëtarja shqiptare: ‘Haja dru se merresha me muzikë’

Befason këngëtarja shqiptare: ‘Haja dru se merresha me muzikë’

16:57, 21/11/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja e muzikës popullore, Anna Jennifer ishte e ftuar në emisionin “Expuls”.

Gjatë intervistës ajo u rrëfye për jetën e saj artistike dhe fillimin e saj të vështirë në rrugën e muzikës.

 

Anna Jennifer tregoi se në fillimet e saj, vite më parë është dhunuar nga familja prej faktit që merrej me muzikë, pasi këto të fundit, sipas Annës ishin fanatikë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco