Fifi nuk e fsheh: Më mungon shumë Graniti, e mendoj gjithë kohës...

Fifi nuk e fsheh: Më mungon shumë Graniti, e mendoj gjithë kohës...

15:20, 21/11/2021
A+ Aa A-

Historia mes këngëtares Fifi dhe ish-futbollisti, Granit Cana, ka qenë ndër ngjarjet më të komentuara të Big Brother VIP.

Që nga hyrja në shtëpinë e famshme dyshja ishin treguar të afërt me njëri-tjetrin, deri në momentin kur Graniti u shpreh se nuk e sheh më shumë se shoqe.

Por, përkundër kësaj ata arritën të ruajnë një raport miqësor mes vete dhe të tillë e mbajtën edhe para daljes së Granitit nga shtëpia.

Në një diskutim që ka bërë së fundit me Sarën, Fifi u shpreh se mendon për të gjatë gjithë kohën dhe se po i mungon.

Këngëtarja tha se kur e sheh raportin e Sarës me DJ PM ia kujton atë që ajo kishte në fillim me Granitin.

“Ti me PM  ma kujtoni marrëdhënien time me Granitin. Kur ju shoh juve, e shoh veten dhe them kështu kam qenë unë me Granitin”, ka thënë Fifi.

E pyetur nga Sara nëse e mendon Granitin që kur u largua nga shtëpia, këngëtarja e hiti “Marova”, nuk e ka mohuar një gjë të tillë.

“Po e mendoi gjatë gjithë kohës, më mungon shumë”, ishte përgjigja e Fifit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco