Me foto provokuese, Kim Kardashian promovon koleksionin e ri të parfumeve

Me foto provokuese, Kim Kardashian promovon koleksionin e ri të parfumeve

14:23, 21/11/2021
A+ Aa A-

Janë publikuar parfumet e reja të Kim Kardashian, e cila ka publikuar foto të reja sfiduese për qëllime të fushatës së marketingut.

"Koleksioni KKW Fragrance Opals Collection tani është i disponueshëm. Parfumet e reja janë bërë nga aromat e mia të preferuara, nga aromat e frutave tek aroma e pyllit. Më pëlqen paketimi i tyre. Shpresoj t'ju pëlqejë ky koleksion aq sa më pëlqen mua", ka shkruar ajo.
"Jo vetëm që kanë rënë xhevahiret më të çmuara, por dihet se ato intensifikojnë ndjenjën e dashurisë, pasionit dhe vetëbesimit. Thjesht u përpoqa t'i ngjallja të gjitha këto emocione përmes këtyre parfumeve", shtoi ajo.

Meqë ra fjala, Kim Kardashian së fundmi ka hyrë në një lidhje dashurie me komedianin Pete Davidson.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco