VIDEO virale: Djali i Elon Musk lë mbresa të paharrueshme me xhestet e tij gjatë prezantimit të SpaceX

VIDEO virale: Djali i Elon Musk lë mbresa të paharrueshme me xhestet e tij gjatë prezantimit të SpaceX

14:10, 21/11/2021
A+ Aa A-

Themeluesi i SpaceX, Elon Musk bëri një prezantim virtual të mërkurën, dhe djali i tij 18 muajsh X AE A-Xii gjithashtu mori pjesë në fillimin e prezantimit.

Musk ndau lajmet për Starship - një anije kozmike që mund të përdoret plotësisht ndërsa flet në Akademinë Kombëtare të Shkencave, Inxhinierisë dhe Mjekësisë, por ishte Baby X ai që vodhi vëmendjen me personalitetin e tij karizmatik.

X AE A-Xii, nëna e të cilit është muzikantja Grimes, la mbresa të paharrueshme gjatë daljes së tij të shkurtër para kamerës, duke thënë "Përshëndetje!" duke tundur krahët e tij të vegjël në ajër.

Pasi kuptoi se ai ishte ylli i thirrjes së Zoom, ai u befasua, pak para se dikush të hynte në dhomë dhe ta merrte me vete.

Musk dhe këngëtarja kanadeze patën fëmijën e tyre të parë së bashku në maj 2020.

Dy muaj më vonë, CEO i Tesla foli për prindërimin, duke pranuar se Grimes kishte një rol më praktik në muajt e parë të djalit të tyre.

"Epo, foshnjat thjesht pinë qumësht, e dini? Unë nuk mund të bëj shumë tani. Grimes aktualisht luan një rol shumë më të madh se unë. Kur fëmija të rritet, do të ketë më shumë punë për mua," shtoi ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco