'Nëse je single, pse e puthe Borën'? Debatojnë Semi dhe Donaldi

'Nëse je single, pse e puthe Borën'? Debatojnë Semi dhe Donaldi

12:07, 21/11/2021
A+ Aa A-

Donaldi iu ka kërkuar pasditen e djeshme banorëve që të mos vazhdojnë me etiketimet si i dashuri i Borës pasi në lojë ka hyrë vetëm dhe vazhdon të luajë si i tillë.

Por reagimin më të fortë për këtë deklaratë e dha Semi, shoqe e ngushtë e Bora Zemanit, prej 15 vitesh. “Nëse je single, pse e puthe atë natë? Keq bëre që e puthe. Tentove ta puthje, e puthe e pastaj thua jam single”, tha Semi e acaruar.

“Kam 6 muaj që jam i ndarë. Nuk je në kokën time”, ia ktheu Donaldi gjatë diskutimit.

Ndërsa Semi vazhdoi t’i kërkojë që të bëjë kujdes me deklaratat sepse ajo është person publik.

Ndërsa Donaldi vazhdon të jetë i vendosur që deri në momentin kur ai do sqarohet jashtë shtëpisë e konsideron veten vetëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco