Selma Hayek mori një yll në Walk of Fame dhe ia dedikoi fansave të saj

Selma Hayek mori një yll në Walk of Fame dhe ia dedikoi fansave të saj

11:43, 21/11/2021
A+ Aa A-

Aktorja Selma Hayek zbuloi yllin e saj në Hollywood Walk of Fame në Los Angeles dhe ia dedikoi fansave që i kanë dhënë forcë për të ndjekur ëndrrat e saj dhe për të pasur sukses në kinemanë amerikane për dekada të tëra.

Meksikanja, një nga personalitetet latine më të rëndësishme në Hollywood, ishte në këtë event nën shoqërinë e aktorit Adam Sendler, me të cilin ka punuar në komeditë "Grown up" (2010) dhe "Grown ups 2" (2013), me regji. nga Chloe Zhao, me të cilën ka bashkëpunuar në filmin e fundit të Marvel “Eternals” (2021), si dhe nga kryetari i Los Angeles-it Eric Garsetti, i cili është mik i ngushtë i aktores

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco