DJ PM e ‘harron’ Sarën, në afrimitet me një tjetër banore

DJ PM e ‘harron’ Sarën, në afrimitet me një tjetër banore

11:22, 21/11/2021
A+ Aa A-

Ditëve të fundit, dyshja DJ PM dhe Sarah Berisha kanë ftohur raportet mes veti, pasi edhe deklaruan se akoma nuk janë gati për një lidhje, teksa vendosen të qëndrojnë të shkëputur pak nga njëri-tjetri.

Ditën e djeshme, Sarah filloi të shfaqet xhelozi për afrimitetin e Pajtimit (DJ PM) me banoren e re, ish-konkurrenten e “Për’puthen”, Antonelën dhe për Beniadën.

Teksa, mbrëmë para se të flinte Beniada, Pajtimi i solli një gotë ujë, e më pas e puthi dhe përqafoi atë.

Edhe gjatë mëngjesit të sotëm, dyshja Pajtim – Beniada janë parë mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco