VIDEO: Ed Sheeran na tregon se ai është këngëtar i mirë por jo një kërcimtar i denjë

VIDEO: Ed Sheeran na tregon se ai është këngëtar i mirë por jo një kërcimtar i denjë

10:44, 21/11/2021
A+ Aa A-

Ed Sheeran është sot një nga këngëtarët më të dashur dhe të suksesshëm, por kur vjen puna tek kërcimi, as që ka lidhje fare me atë që është në muzikë.

Në një video të publikuar nga The Sun, Ed shihet duke u refuzuar brutalisht nga Arlene Phillips teksa kërceu në mënyrë të sikletshme me një këngë Justin Timberlake.

Ylli 30-vjeçar ishte 16 vjeç në video, duke u audicionuar për serialin muzikor të ITV Britannia High, së bashku me Pixie Lott dhe ikonën e West End, Zizi Strallen.

Programi jetëshkurtër u transmetua në 2008 dhe luajti Mitch Hewer të Skins, me ITV që filmonte procesin e tyre të audicionit për një speciale në prapaskenë në atë kohë.

 Ish-gjyqtarja e Strictly Come Dancing Arlene drejtoi panelin e gjykimit pasi producentët kontrolluan shkollat ​​më të mira të arteve të performancës në Mbretërinë e Bashkuar për 140 talentet e rinj më të mirë.

Ndërsa pjesa tjetër e panelit u mahnit nga aftësia e Edit për të kënduar, Arlene e përjashtoi atë plotësisht pasi pa lëvizjet e tij.

I veshur me një bluzë jeshile të errët dhe xhinse, Ed adoleshenti mund të shihet duke kërcyer me Like I Love You të Justin Timberlake.

“Nuk ka asnjë shans. Përfundimisht do të na duhet të gjejmë disa njerëz që mund të kërcejnë sepse nuk mund të mos kërcejnë të gjithë.

Ne po kërkojmë talente të trefishta; ata duhet të jenë në gjendje të këndojnë, kërcejnë dhe aktrojnë. Ata duhet të jenë yje”, tha gjyqtarja teksa pa Ed.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco