Britney Spears,  e zemëruar me Kristina Aguilera: Rasti im është një temë e vështirë për të folur

Britney Spears, e zemëruar me Kristina Aguilera: Rasti im është një temë e vështirë për të folur

09:29, 21/11/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja Britney Spears sulmoi ish-shoqen e saj Kristina Aguilera në Instagramin e saj, pasi ajo nuk pranoi të komentonte rastin e saj.

 

Britney ka postuar një video të shkurtër në llogarinë e saj në Instagram nga ceremonia e fundit e 22-të e çmimeve Latin Grammy dhe pjesë e intervistës së Aguilerës kur ajo nuk pranoi të komentojë rastin e ish-shoqes së saj, e cila e lëndoi rëndë Spears.

“I dua dhe i adhuroj të gjithë ata që më kanë mbështetur” Por të refuzosh të flasësh kur e di të vërtetën është e barabartë me gënjeshtër. Kam 13 vjet që jam në një ligj të korruptuar dhe të dhunshëm, por a është një temë e vështirë për të folur? Unë jam ajo që e kalova! Të gjithë ata që më mbështetën dhe folën publikisht për këtë, faleminderit… Po, jam e rëndësishme!”, ka shkruar Britney në historinë e saj në Instagram.

Kujtojmë, reagimi i Britney-t pasoi pasi gazetarët e pyetën Aguilerën në tapetin e kuq në prag të 22-të të çmimeve Latin Grammy nëse ajo ishte ende në kontakt me Britney-n dhe çfarë mendonte për situatën e saj. 

Menaxheri i saj e largoi menjëherë nga shtypi dhe tha se Kristina nuk do t'u përgjigjej pyetjeve të tilla sonte, por këngëtarja teksa po largohej nga kamerat tha se ishte e lumtur për Britney-n.

Mirëpo, duket se Britney ka harruar që Aguilera disa muaj më parë ka postuar në Twitter një fotografi nga fëmijëria e saj dhe e ka quajtur të papranueshme situatën në të cilën ndodhet.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco