Aktorja e njohur befason me deklaratën: Vajza ime do të jetë presidente e SHBA

Aktorja e njohur befason me deklaratën: Vajza ime do të jetë presidente e SHBA

09:01, 21/11/2021
A+ Aa A-

Qielli është i kufizuar kur bëhet fjalë për aspiratat e Sandra Bullock për vajzën e saj 9 vjeçare Laila.

Gjatë një interviste në “Red Table Talk” në maj 2020, kur ajo prezantoi publikisht vajzën e saj, aktorja fituese e çmimit Oscar deklaroi: “Ajo është ajo që do të shpëtojë botën!”

Tani, një vit e gjysmë më vonë, ylli i “The Blind Side” shprehet e bindur se Laila “do të jetë presidente e Shteteve të Bashkuara”.

Është thjesht një fakt, thekson aktorja.

Parashikimi i saj i guximshëm erdhi gjatë një bisede rreth prindërimit dhe ëndrrave të saj për të bijën, me Jeremy Parsons të premten.

Aktorja adoptoi Laila-n në vitin 2015, e cila kishte qenë në një qendër kujdestarie në Lousiana, rreth pesë vjet pasi adoptoi djalin e saj 11-vjeçar Louis.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco