Lajmi i fundit

‘Ulu policia’/ Grabitësit u futën në banesën ku ishin të moshuarit, fqinjët lajmëruan policinë

FOTO/ I nxjerrën të palarat njeri-tjetrit, Alvisa harron skandalin me Bushin dhe...

FOTO/ I nxjerrën të palarat njeri-tjetrit, Alvisa harron skandalin me Bushin dhe...

21:17, 20/11/2021
A+ Aa A-

Skandali mes Alvisës dhe Hysenit ende nuk është harruar.

Dy konkurrentët e Përputhen para disa javësh i kanë nxjerr të palarat njëri-tjetrit.

Ishte Alvisa ajo e cila kishe treguar më herët që po shantazhohet nga Bushi, ku ky i fundit disa puntata më vonë doli duke zbuluar në shesh se kishin qenë të lidhur edhe gjatë programit.  Alvisa i mohoi akuzat dhe vendosi të largohet nga programi.

Ndërkohe, sot në Përputhen Prime ajo ka bërë rikthimin e fuqishëm duke u shfaqur e veshur në të kuqe më e bukur se në çdo puntatë tjetër.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco