Lajmi i fundit

Deklarata skandaloze/ Çuçi-britanikëve: Ndalojini shqiptarët, janë të zgjuar dhe e manipulojnë sistemin kudo

Pas Camila Cabello dhe Shawn Mendes, një tjetër çift i jep fund lidhjes

Pas Camila Cabello dhe Shawn Mendes, një tjetër çift i jep fund lidhjes

13:57, 19/11/2021
A+ Aa A-

Duke se kjo qeka java e ndarjeve ose të paktën e konfirmimeve të ndarjeve.

Pas Camila Cabello dhe Shawn Mendes që konfirmuan ndarjen e tyre pas më shumë se dy vite së bashku, një tjetër çift i njohur i dha fund lidhjes.

 

Bëhet fjalë për Kaia Gerber dhe Jackob Elordi.

Modelja dhe aktori i njohur nuk janë më bashkë, por ndarja ka qenë “miqësore”.

 

Fansat filluan të spekulojnë se ata i kishin dhënë fund raportit pasi Gerber hoqi fotot e Elordi-t nga “Instagram”.

Jackob shihet vetëm në një postim me disa foto në festën e 20-vjetorit të Kaia-s.

 

Disa ditë pas festës së ditëlindjes, ata bënë debutimin e parë në tapetin e kuq në Academy Museum of Motion Pictures, Los Anxhelos, më 25 shtator.

ImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco