VIDEO/ Fifi harron Granitin, ‘tërbohet’ ndaj DJ GAZ, e kafshon në qafë dhe...

VIDEO/ Fifi harron Granitin, ‘tërbohet’ ndaj DJ GAZ, e kafshon në qafë dhe...

09:38, 17/11/2021
A+ Aa A-

Fifi është një nga banoret më të komentuara në BBV.

Kujtojmë se jo pak herë ajo ka tërhequr vëmendjen me veprimet dhe deklaratat e saj kundrejt Granitit, ndaj të cilit kishte një pëlqim të dukshëm.

 

Mirëpo ky i fundit ia shuajti shpresat duke i thënë se e shihte vetëm si motër dhe mike.

Ndërkohë pas daljes së Granitit nga shtëpia, Fifi mesa duket ka nisur të hedhë “grepat” në drejtim të DJ GAZ.

 

Aludimet për këtë janë ngritur për shkak se në një video të publikuar së fundmi, shihet se këngëtarja nuk “përmbahet” aspak dhe e mbulon në puthje dhe kafshime DJ.

Gjithsesi ende nuk është e qartë nëse mes tyre po lind diçka, apo nëse edhe ai e sheh Fifin thjesht si “motër”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco