'Njihja dhe gruan e tij', Beniada tregon si është ngacmuar nga futbollisti i njohur

'Njihja dhe gruan e tij', Beniada tregon si është ngacmuar nga futbollisti i njohur

17:13, 02/11/2021
A+ Aa A-

Beniada Nishani është padyshim një nga emrat më të komentuar në shtëpinë e “Big Brother Vip”, vëmendja për të cilën nuk ka munguar as gjatë karrierës së saj në Itali.

Gjatë këtyre ditëve brenda shtëpisë ajo ka bërë publike disa nga momentet nga jeta e saj personale.

Ditën e djeshme, në një bisedë me Kledi Kadiu ajo ka rrëfyer një pjesë të mirë të jetës dhe eksperiencën e saj me futbollistët.

Beniada ka treguar se marrëdhënia e saj me to nuk ka qenë aspak e mirë.

Gjithë vajzat i shkonin nga mbrapa,mundoheshin të afroheshin me një justifikim.Ai fliste më shumë me shoqen time,ata ishin moshatar,pastaj donte të me fliste dhe mua,por un i pergjigjesha shumë shkurt.Un e shikoja që ai nuk po mi ndante sytë.

"E njihja shumë mirë dhe gruan e tij edhe kam pasur gjithmonë respekt për të dhe nuk e kuptoja se si ai kishte nevojë te shkonte ne darkë me dikë tjeter. Më pas më gjeti dhe instagramin”,-thotë ajo.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco