Nuk ka patentë, por ka një koleksion makinash, Cardi B zbulon arsyen pse i mban ato

Nuk ka patentë, por ka një koleksion makinash, Cardi B zbulon arsyen pse i mban ato

16:55, 02/11/2021
A+ Aa A-

Sa herë bëhet fjlë për Cardi B fansat padyshim që do të çuditen nga mënyra se si ajo jeton apo vishet.

Së fundmi këngëtarja ka treguar se nuk ka leje drejtimi, por sigurisht që ka një nurmër të madh makinash.

Reperja amerikane tashmë numëron një Lamborghini Urus, një Mercedes G Wagon , etj dhe koleksioni nuk mbaron këtu.

29-vjeçarja posedon jë pasuri prej 40 milionë dollarësh dhe gjatë një interviste ajo ka treguar se ishte një shofere e keqe prandja kurrë nuk u pajis me leje qarkullimi.

Megjithatë, ajo ka treguar se ka shumë makina dhe arsyeja e vetme është” për të bërë foto”.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco