Kjo video e Luana Vjollcës me këngën e yllit botëror bëhet virale, më shumë klikime se...

Kjo video e Luana Vjollcës me këngën e yllit botëror bëhet virale, më shumë klikime se...

21:00, 27/10/2021
A+ Aa A-

Nëse pushimet e shumë prej nesh ishin gjatë verës 2021, për Luana Vjollcën ishin pas ditëlindjes së saj në shtator.

“Showgirl” shqiptar u “arratis” në Mykonos, ku rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve me postimet e saj.

 

Madje një video e saj ku shfaqet duke u argëtuar dhë kënduar këngën “Dja dja” të yllit ndërkombëtar, Aya Nakamura ka bërë namin!

Themi namin pasi kjo video ka marrë miliona shikime në rrjetin social ‘Instagram’.

Image

Ishin fansat e Luanës të cilët e ripostuan videon dhe postimi i një prej tyre ka arritur të grumbullojë mbi 4.5 milion shikime.

Madje nëse bëjmë një xhiro nga ‘Instagrami’ i Aya, kjo shifër nuk afrohet pasi e shumta ka 1.8 milion shikime.

Image

Madje edhe Luana e ka ripostuar këtë video, duke thënë se fansat e duan këtë video edhe në “feed”-in e ‘Instagramit’ të saj.

Kjo video edhe në profilin e saj zyrtar ka mbi 1.7 milion shikime.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco