Lajmi i fundit

Foltorja i përgjigjet Bashës: Halli i demokratëve, pazaret e tua me Ramën

Loredana thyen ‘tabutë’, në promon e re shfaqet duke zbuluar lëkurën e saj me shenja dhe akne

Loredana thyen ‘tabutë’, në promon e re shfaqet duke zbuluar lëkurën e saj me shenja dhe akne

20:29, 27/10/2021
A+ Aa A-

Loredana Zefi ka habitur ndjekësit e saj të shumtë duke publikuar një video ku shfaqet tërësisht natyrale.

Artistja shqiptare me famë në tregun zviceran e atë gjerman erdhi me një video ku paralajmëron diçka të madhe siç e quan ajo që do të vijë së shpejti.

 

Por ajo që ra në sy ishte paraqitja e saj. Loredana u shfaq në video e pa grimuar dhe pa asnjë filtër duke shfaqur lëkurën e saj si duket në të vërtetë me shenja.

Video mori mbështetje të madhe edhe të fytyrave publike që e mbështetën për hapin.

 

Kujtojmë se e para që ka vendosur që në daljet publike të dalë pa pikë grimi është këngëtarja Alicia Keys.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco