Lajmi i fundit

Foltorja i përgjigjet Bashës: Halli i demokratëve, pazaret e tua me Ramën

Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’ nxjerr bisedat: U tha se më eleminuan, por…

Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’ nxjerr bisedat: U tha se më eleminuan, por…

18:36, 27/10/2021
A+ Aa A-

Të shtunën e kaluar në “Përputhen Prime”,  përjashtuan Bajo dhe Hysen Ramaj, ndërsa u eleminuan nga vajzat, Dorian Kuka, Artan Shaba dhe Aleksandri (Aleksi).

Aleksi direkte reagoi duke thënë se nuk e eleminuan vajzat, por deshi vetë të largohet.


“Më kanë ardhur shumë mesazhe që thonë se kur dilni shani produksionin, unë nuk po shaj askënd dhe as nuk do flas, do flas vetëm me fakte”.

Ditën e sotme ai ka publikuar një bisedë ‘Whatsapp’ me një nga stafi i “Përputhen”:

 

“U tha se më eleminuan gocat shikoni ditën dhe bëni lidhjen me ditën e programit”,- ka shkruar Aleksi.

Në foto duket dita e Enjte dhe Prime xhirohet të nesërmen, pra të premten dhe jepet të shtunën.
Në foto gjithashtu përmendet Leda, e cila është gazetarja e “Përputhen”, pjesë e stafit.

 

Aleksi zhvilloi një takim me Ritvanën, i cili nuk eci sipas pritshmërive dhe i bëri një dhuratë Adës, e cila më pas nuk e ftoi në takim.

Aleksin e përmendi për eleminim Ritvana, Tola (Arlida), Mikela dhe Alvisa, me pretekstin se nuk kanë marrë reagime nga ai dhe se e shohin si shok e asgjë më tej.

 

Kujtojmë se në “Përputhen” në ndryshim nga sezoni i dytë, shihen shkëndijat e para vetëm te 1 çift që janë Alvisa me Bashkimin.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco