Shumë vajza ‘mbarojnë’ pas tij, por Don Xhoni ‘vdes’ për këtë vajzë VIP

Shumë vajza ‘mbarojnë’ pas tij, por Don Xhoni ‘vdes’ për këtë vajzë VIP

21:07, 26/10/2021
A+ Aa A-

Don Xhon apo Xhonatan Isufi siç është emri i tij i vërtetë do të mbahet mend gjithmonë si “fenomeni i karantinës”.

Artisti i ri mori famë të madhe në një kohë shumë të shpejt dhe këngët e tij u shndërruan në hite.

 

Mirëpo pas famës nuk erdhën vetëm HIT-e, pasi ai u shndërrua edhe në të preferuarin e shumë vajzave në Shqipëri dhe jo vetëm.

Mirëpo e dini fiksimin e Xhonatanit?

Image

Është Angelina Jolie dhe ne si vejmë faj, pasi aktorja vazhdon e mbetet një nga vajzat më tërheqëse dhe më të pëlqyera të të gjitha kohërave.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco