Katy Perry feston 37 vjetorin dhe nuk duhet humbur dedikimi romantik i Orlando Bloom

Katy Perry feston 37 vjetorin dhe nuk duhet humbur dedikimi romantik i Orlando Bloom

19:56, 26/10/2021
A+ Aa A-

Orlando Bloom po i dërgon të gjithë dashurinë e tij Katy Perry-t për ditëlindjen e saj.

Të martën, aktori i Carnival Row ka shpërndarë një foto në “Instagram”, duke festuar 37-vjetorin e të fejuarës së tij.

 

Në foto, Perry ka veshur një shirit për ditëlindjen dhe duke buzëqeshur afër një pjate ëmbëlsire me një qiri, e Bloom e shikon me ëmbëlsi.

“Ne e bëjmë jetën që e duam dhe është argëtuese. Do të të festoj sot dhe çdo ditë. Të dua”, ka shkruar ai postimin e tij.

 

Perry e mbajti të thjeshtë postimin e saj të ditëlindjes festive, duke ndarë një klip nga paraqitja e saj e fundit si prezantuese e ftuar në 'The Ellen DeGeneres Show', duke shkruar, “Një 37-vjeçare shumë produktive deri tani”.

Në gusht, Bloom dhe Perry të dy festuan një ditëlindje tjetër – udhëtimin e parë të vajzës së tyre rreth diellit.

 

Çifti mirëpriti fëmijën e tyre të parë së bashku, vajzën Daisy Dove, në gusht 2020.

Për ditëlindjen e saj të parë, Bloom ndau një fotografi në “Instastory” të një shfaqjeje mahnitëse me lule margaritash të formuara së bashku për të formuar numrin një me një hark rozë të lidhur me në fund, duke mbishkrimin e postimit, “Dhurata që nuk ndalet kurrë së dhuruari është dashuria e një fëmije”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco