Rrahu gruan në sy të fëmijëve/ Artistët shqiptarë alarmohen dhe bashkohen për të publikuar kudo dhunuesin

Rrahu gruan në sy të fëmijëve/ Artistët shqiptarë alarmohen dhe bashkohen për të publikuar kudo dhunuesin

17:59, 26/10/2021
A+ Aa A-

Një video tronditëse ku një burrë sulmon fizikisht një grua, e kapur nga kamerat e një supermarketi në Prishtinë, është bërë virale që nga mbrëmë.

Nga pamjet e publikuara, ai shfaqet me një karrocë që përplaset me atë të një gruaje e cila kalon në anë të tij.

 

Në atë moment mes të dyve nis një konflikt fillimisht verbal, që përshkallëzohet në përdorimin e dhunës nga bashkëshorti i saj, i cili ndodhet nën arrest.

Për ngjarjen që tronditi opinionin, reagimet në rrjete sociale kanë qenë të shumta duke përfshirë edhe artistët e famshëm shqiptarë.

 

Vesa Luma, Robert Berisha, Kejvina Kthella, Lindita Halimi, Alban Ramosaj, Arbenita Ismajli, Kiara Tito janë vetëm disa nga yjet që shprehën mllefin përmes postimeve që kanë shpërndarë në “Instastory”.

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco