Lajmi i fundit

Vrasja e ish-deputetit Pashko Ujka, jepet masa e sigurisë për dy të arrestuarit

'S'kam ardhur të dëgjoj pëshpërimat e tua', Iliri i kthehet keq, përlotet Paloma

'S'kam ardhur të dëgjoj pëshpërimat e tua', Iliri i kthehet keq, përlotet Paloma

08:54, 25/10/2021
A+ Aa A-

Iliri është ngritur nga gjumi me ankesa kundrejt Palomës pasi kjo e fundit nuk e lejon të fle gjatë natës për shkak të pëshpërimave të egzagjëruara.

“Dua të fle dhe ti nuk më lë, nuk kam ardhur të dëgjoj pëshpërimat e tua. Është e disata herë që i bie komodinës për t’ju dhënë sinjal që të pushoni”, tha Iliri.

Nga ana tjetër Paloma këmbënguli se arsyeja e bisedave të natës nuk është ajo, por Monika.

Debati mes tyre vazhdoi derisa Paloma u përlot.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco