Fifin e sheh si motër, Graniti fillon të afrohet me Semin: Ua sa të bukur i paske sytë

Fifin e sheh si motër, Graniti fillon të afrohet me Semin: Ua sa të bukur i paske sytë

22:42, 24/10/2021
A+ Aa A-

Pas debatit me Fifin, Graniti duket se është afruar shumë me Semin. Së fundmi, këngëtarja i ka komplimetuar sytë dhe janë parë shumë të afërt.

Gjithashtu, edhe modeli nga Kosova shfaqet shumë mirë me të dhe biseda u shkon ‘vaj’.

Në momentin që ndodh kjo situatë, është edhe Fifi, e cila i hedh sytë nga ata, por nuk i komenton.

Nuk dihet se do vejë kjo marrëdhënie, pasi Graniti hoqi dorë nga Fifi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco