Lajmi i fundit

Britania e Madhe nuk fshihet pas një zëdhënësi anonim: Sulmi ndaj Berishës, sulm ndaj fjalës së lirë

Paris Hilton e ka bërë listën me dhuratat e dasmës: Ajo kërkon vazo, pjata dhe dekorime me vlerë 50,000 euro

Paris Hilton e ka bërë listën me dhuratat e dasmës: Ajo kërkon vazo, pjata dhe dekorime me vlerë 50,000 euro

20:21, 24/10/2021
A+ Aa A-

Ylli  dhe trashëgimtarja e pasur Paris Hilton së shpejti do të martohet me sipërmarrësin Carter Reum dhe ajo ka bërë një listë të dhuratave që do të marrë nga i ftuari nga një dyqan luksoz që ajo ka zgjedhur gjithashtu.

Hilton po kërkon nga mysafirët shumë sende kristali për shtëpinë, si dhe një kornizë argjendi për fotografi "Buccellati" me vlerë më shumë se 2,600 euro.

Ajo donte gjithashtu një shandan të shtrenjtë në formën e një llambë, që kushton rreth 1000 euro, si dhe një figurë kristali të një ariu me vlerë më shumë se 300 euro.

Trashëgimtarja e pasur dëshiron të pajisë kuzhinën e saj me një tabaka me arra me vlerë 800 euro, një stendë havjar kristali që kushton 850 euro, si dhe një gotë shampanjë Baccarat me vlerë më shumë se 800 euro.

Lista e Parisit përfshin deri në tetë komplete pjatash Hermes "Mosaique Au 24 Platinium", të cilat kanë një vlerë totale prej më shumë se 6000 euro.

Vlera totale e dhuratës në listën e Parisit është më shumë se 50 mijë euro.

Paris, e ftuar në “The Tonight Show”, zbuloi se do të ndryshojë deri në dhjetë herë gjatë fundjavës kur të martohet.

“Do të jetë si një aferë treditore. Kam planifikuar shumë”, tha Paris.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco