Lajmi i fundit

LIVE-SYRI TV/ Adi Krasta në 'A Show'

Ed Sheeran rezulton pozitiv me Covid

Ed Sheeran rezulton pozitiv me Covid

19:03, 24/10/2021
A+ Aa A-

Ed Sheeran është duke u izoluar pasi rezultoi pozitiv me COVID-19.

Ylli i muzikës pop tha në një postim në faqen e tij në Instagram se do të vazhdojë të japë intervista dhe performanca nga shtëpia, në pamundësi për të qenë afër njerëzve e fansave.

Sheeran, i cili jeton pranë Framlingham në Suffolk, tha: “Kërkoj falje kujtdo që e kam zhgënjyer, qëndroni të sigurt të gjithë”.

Javën e kaluar ai performoi në Londër si pjesë e çmimeve inauguruese “Earthshot”, të organizuar nga Duka dhe Dukesha e Kembrixhit.

Në postimin, Ed theksoi më tej: “Hej njerëz, një shkrim i shpejtë për t’ju thënë se fatkeqësisht kam rezultuar pozitiv për COVID, kështu që tani jam duke u izoluar dhe duke ndjekur udhëzimet e qeverisë”.

“Kjo do të thotë që tani nuk jam në gjendje të jem në ndonjë angazhim, kështu që do bëj sa më shumë intervista dhe performanca të planifikuara nga shtëpia”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco