Nëse partneri juaj ka këto tipare, mos e humbni atë

Nëse partneri juaj ka këto tipare, mos e humbni atë

17:51, 24/10/2021
A+ Aa A-

Burra dhe gra të pjekur emocionalisht dhe të përgjegjshëm sillen me përgjegjësi dhe në një lidhje dashurie. 

Nëse dëshironi të gjeni një shpirt binjak, duhet të filloni të kërkoni disa cilësi kryesore tek partneri juaj.

Sigurohuni që i dashuri juaj të ketë disa nga këto cilësi sepse ato përshkruajnë mashkullin ideal me të cilin do të kaloni shumë mirë.

Ai ju do sinqerisht

Ai ju do plotësisht, me të gjitha të metat dhe virtytet e tij. 

Ajo pëlqen se si dukesh pa grim, i pëlqen kur shoqërohet me ty dhe i pëlqen gjithçka që ka të bëjë me ty. 

Ai e di se ju jeni vonë dhe i pëlqen, ai e di se çfarë ushqimi ju pëlqen dhe çfarë filmash ju pëlqen të shikoni.

Ai ju dëgjon me vëmendje dhe i mban mend të gjitha gjërat.

Mund të jesh vetëm me të

Ju pëlqen të kaloni kohë me të sepse nuk mërziteni kurrë me të. Pavarësisht se sa kohë kaloni së bashku, gjithmonë dëshironi më shumë.

Ai ju vë në plan të parë

Ju jeni personi më i rëndësishëm në jetën e tij. 

Nëse miqtë e tij duan të organizojnë një fundjavë vetëm për meshkuj, ai do t'u thotë jo sepse ka planifikuar një fundjavë me ju.

Ai është sinqerisht i lumtur

Një person i lumtur nuk është vetëm një person i shëndetshëm, por edhe dikush që është optimist dhe i përmbushur. 

Kush nuk do të donte të jetonte me një burrë të tillë?

Ai është i vetmi për të cilin ëndërroni

Ju mund t'ju pëlqejnë sytë e bukur blu, shpatullat e gjera ose krahët e skalitur, por partneri juaj nuk ka nevojë për këto, për sa kohë që është ai me të cilin dëshironi të jeni.

Ai është i sjellshëm me të gjithë

Nuk është e mirë dhe e dashur në ditën tuaj më të mirë, por edhe në ditën tuaj më të keqe. 

E njëjta gjë vlen edhe për një kamarier që ka sjellë meze të gabuar - nëse është i sjellshëm me të gjithë dhe e di se gabimet mund të ndodhin, në krah keni një mashkull që shpërndan mirësi dhe pozitivitet kudo që shkon.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco