‘Spice Girls’ kanë një kërkesë të veçantë për Victoria Beckham

‘Spice Girls’ kanë një kërkesë të veçantë për Victoria Beckham

13:58, 24/10/2021
A+ Aa A-

Melanie C thotë se Spice Girls po punojnë që Victoria Beckham t’ju bashkohet për një turne.

“Do të donim ta kthenim në skenë. Me gjithë sinqeritetin, mendoj se do të ndodhë”, tha ajo për ‘Entertainment Tonight’.

 

Ylli i Spice Girls, Melanie foli për mundësinë që grupi i vajzave të niset përsëri në turne, së bashku me Victoria Beckham.

Për “Penelope” ajo shpjegoi: “Për momentin, jemi vetëm ne të katërta. Ne jemi duke punuar për Victoria-n, ajo mund të jetë e zhytur në këtë ide në këto momente”.

 

“Do të donim ta kishin përsëri në skenë. Me gjithë sinqeritetin, mendoj se do të ndodhë”, shtoi Chrisholm për “ET”.

“Në një moment, unë mendoj se Posh Spice do të kthehet në skenë”.

 

Spice Girls, e cila përbëhej nga Chrisholm, Beckham, Melanie “Mel B” Brown, Emma Bunton dhe Geri Halliwell, për herë të fundit u ngjitën në skenë së bashku në turneun e tyre të ribashkimit 2019, por stilistja nuk u bashkua.

Tani, Chrisholm tha se një turne “duhet të ndodhë”.

 

“Kjo duhet të ndodhë. Ne flasim vazhdimisht për të. Ne i bëmë shfaqjet në vitin 2019, plani ishte të vazhdonim,” tha ajo. “Sigurisht, bota ka qenë në një trazirë të tillë, por plani përtej këtij është që të dalim atje kur të jetë e sigurt, kur mund ta bëjmë atë. Ajo që është e vështirë është se ka kaq shumë artistë që duan të dalin atje, dhe ka vetëm kaq shumë vende, kështu që të gjithë jemi në radhë për të shkuar”.

 

Biseda e Mel C vjen përpara publikimit të ‘Spice 25’ më 29 tetor, një edicion luksoz i albumit debutues të grupit të vajzave për nder të 25 vjetorit të tyre.

Në qershor, Beckham, megjithatë bashkëpunoi me grupin duke krijuar bluza për të ndihmuar në luftimin e të pastrehëve tek të rinjtë LGBTQ.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco