Fjolla Morina jep lajmin e shumëpritur për ndjekësit e saj

Fjolla Morina jep lajmin e shumëpritur për ndjekësit e saj

13:16, 24/10/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja Fjolla Morina është një nga personazhet më të komentuara nga mediat rozë.

Kjo për shkak të ngjarjeve të shumta të ndodhura në jetën e saj si dhe arrestimin e bujshëm.

 

Këngëtarja duket se i ka hedhur pas krahëve këto ngjarje dhe ka vendosur të rikthehet me projekte të reja muzikore.

Lajmin e ndau vetë ajo përmes një postimi në “Instagram”.

 

“Për kon po fol ti kishe, kishe po m’njeh ti kishe, së shpejti”, shkroi ajo në postimin e publikuar.

Fjolla ka vendosur të vishet me të zeza ku e ka shoqëruar veshjen edhe me një palë syze të errëta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco