Lajmi i fundit

Kryetari i PD Sali Berisha, bashkëbisedim live me qytetarët në rrjetin social Facebook

Le të fillojë numërimi mbrapsht! Ja çfarë ka përgatitur Taylor Swift për ne

Le të fillojë numërimi mbrapsht! Ja çfarë ka përgatitur Taylor Swift për ne

09:59, 24/10/2021
A+ Aa A-

Taylor Swift po përgatit fansat e saj për publikimin e Red (Versioni Taylor) duke shpërndarë një “Instagram Reel” të premten e gjitha në të kuqe.

Në Reel-in e saj të parë, këngëtarja, 31 vjeçe, kalon nëpër një sërë artikujsh të kuq duke përfshirë një fustan të kuq me mëngë që ajo ka veshur, thonjtë e saj të kuq, disa lule, një fustan në një varëse rrobash, këpucë, bizhuteri dhe në fund një të kuqe të mbështjellë, të kuqe prezente – pasi fjalët “është një sezon i kuq” shfaqen në ekran dhe një pjesë e ri-regjistrimit të saj për këngën “Red” luhet në sfond.

 

Swift, 31 vjeç, i shkroi reel-it “21 ditë deri më 12 nëntor dhe unë *premtoj* se ia vlen të presësh.

E Premtja gjithashtu shënon nëntë vjet që kur albumi origjinal u publikua për herë të parë.

Muajin e kaluar, Swift i befasoi fansat e saj duke treguar se albumi do të dilte një javë më herët nga sa ishte parashikuar.

 

“Kam disa lajme që mendoj se do t’ju pëlqejnë,” filloi Swift në Twitter. “Versioni im i Red do të dalë një javë më herët se sa ishte planifikuar (përfshirë vinylin me 4 disqe) më 12 nëntor!”

“Mezi pres të festoj 13 -ën me ju dhe zemrën tonë të re/të vjetër të vjeshtës,” shtoi ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco