Shenjat e Horoskopit që mund të dashurohen me 'shikim të parë'

Shenjat e Horoskopit që mund të dashurohen me 'shikim të parë'

18:56, 23/10/2021
A+ Aa A-

Gaforrja
Është shumë e lehtë për një Gaforre të dashurohet. I beson verbërisht personit, i ofron dashuri dhe vëmendje maksimale. I jepet plotësisht partnerit dhe kalon gjithnjë e më shumë kohë me të. Që nga fillimi i lidhjes, ndihet sikur ka qenë së bashku për vite.

Peshorja
Peshorja ka lindur për të dashuruar fort. Shenja që nuk e duron dot vetminë dhe ka si prioritet kryesor lidhjen e tij. Hidhet që në momentin e parë në krahët e partnerit/es dhe ndihet shumë i lumtur me këtë situatë.

Peshqit
Komoditeti dhe siguria janë dy elementët më të rëndësishëm për këtë shenjë. Kur krijon një lidhje, jep gjithçka. Lidhet shumë shpirtërisht që në momentin e parë me partnerin/en dhe bën gjithçka për të ruajtur atë që e bën të lumtur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco