Lajmi i fundit

11 Dhjetori/ Berisha: Thirrje të gjithë delegatëve të bashkohen me ne në Ditëlindjen e PD-së!

Jonida Vokshi zbulon për ndjekësit historinë që fshihet pas emrit të vajzës së saj

Jonida Vokshi zbulon për ndjekësit historinë që fshihet pas emrit të vajzës së saj

15:39, 23/10/2021
A+ Aa A-

Jonida Vokshi ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit në Instagram, ku mes të tjerash, ka zbuluar se si vendosi bashkë me partnerin e saj, Besnik Krapin, ta quajnë vajzën e tyre Emi.

Vogëlushja erdhi në jetë në qershor të vitit të kaluar dhe është kthyer në një ndër bebushët më cool të showbizz-it.

“Të dy e dëgjuam në një film dhe thjesht u pamë me njëri-tjetrin edhe pse ende nuk e dinim gjininë.”, është shprehur aktorja duke iu përgjigjur pyetjes së drejtuar nga ndjekësi.

Kujtojmë që Jonida dhe Besniku u martuan në 2019-ën në një ceremoni private, buzë detit dhe nën perëndimin e diellit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco