Një foto si në filmat me pullë të kuqe/ Icardi e publikon por më pas e fshin foton e ‘nxehtë’ me Wandën

Një foto si në filmat me pullë të kuqe/ Icardi e publikon por më pas e fshin foton e ‘nxehtë’ me Wandën

14:49, 23/10/2021
A+ Aa A-

Pas gati 1 javë trazirash, duket se Wanda Nara ka konfirmuar rikthimin me sulmuesin e Paris Saint-Germain, Mauro Icardi.

Futbollisti postoi në Instagram të mërkurën disa foto dhe falënderonte gruan e tij ‘që vazhdonte të besonte në këtë familje të bukur’.

Por së fundmi sulmuesi i Psg-së shkon dhe më tej.

Ai ka publikaur në orët e vona të natës një foto ku shihet i shtrirë në krevat me Wandën me mbishkrimin ‘Natën e mirë’.

Por siç duket ai është penduar dhe e ka fshirë më vonë foton e cila është ruajtuar nga fansat e tyre.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco