Shifër marramendëse! Do të habiteni kur të mësoni çmimin e çantës së Ingrit Gjonit

Shifër marramendëse! Do të habiteni kur të mësoni çmimin e çantës së Ingrit Gjonit

10:07, 22/10/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni i kushton shumë rëndësi pamjes së jashtme.

Ajo vishet gjithmonë me shumë sharm dhe kjo bie menjëherë në sy.

Në pamjen e fundit të këngëtares, vëmendjen më të madhe e ka marrë çanta e saj ‘Fendi’, pjesë e koleksionit të ri të markës luksoze.

Në faqen zyrtare të ‘Fendi’, ky model kushton rreth 2,723 Euro, një shifër kjo tepër marramendëse.

Sa i përket muzikës, projekti i fundit i Ingritit ka qenë në bashkëpunim me Alidën dhe Stinën, me titull “Pikë në zemër”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco