E quajti 'thatuqe', Mikela bën veprimin e papritur në studio

E quajti 'thatuqe', Mikela bën veprimin e papritur në studio

09:23, 22/10/2021
A+ Aa A-

Sot në puntatën e Për’puthen ishte takimi i parë i Markos.

Ai kishte takimin me Tolën, por ky takim nuk shkoi siç duhet jo për shkak se ndodhi ndonjë gjë, por u arrit në konkluzionin se mund të jenë veç miq.

Marko nga ana tjetër, përfitoi nga takimi për të shfaqur veten dhe për të folur për të tjerët.

Ai e cilësoi Mikelën me si “thatuqe” në takim dhe shprehu pëlqimin për të.

Kujtojmë se Marko i ka bërë dhuratë Mikelës dhe ai u shpreh disi i indinjuar sesi Mikela nuk e ka marr parasysh.

Mikela nga ana tjetër, nuk i pëlqeu komenti thatuqe dhe çohet në këmbë e dhuron një ‘performancë’ për t’i treguar Markos se është në top formë.

Gjithsesi edhe Marko, por edhe të tjerët i shpjeguan se e tha me përkëdheli dhe jo në mënyrë ofenduese.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco