Sa qënka rritur! Loredana na shkriu zemrat me këtë foto të Hanës

Sa qënka rritur! Loredana na shkriu zemrat me këtë foto të Hanës

09:08, 22/10/2021
A+ Aa A-

Loredana është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar.

Ndërkaq Loredana ka pasur një lidhje dashurie me reperin e njohur Mozzik, dyshja nuk janë më bashkë por gëzojnë një raport të shëndoshë së bashku.

Kjo për shkak se në mes tyre është një vajzë.

Çifti tashmë janë prindër të një vajze me emrin Hana, kjo i ka bërë ata që edhe pse nuk janë më bashkë, respekti që kanë ndaj njëri tjetrit të mos mungoj.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Loredana.

Në foto shihet Hana, sytë e saj bojëqielli janë vënë në pah.

Kujtojmë se Loredana konfirmoi para disa kohësh ndarjen nga Mozzik

. Përmes një postimi në Instagram, ajo është shprehur se është ndarë sërish nga reperi.

Loredana ka thënë se të dy ata janë shumë kokëfortë dhe se pas realizimit të albumit të përbashkët kuptuan se nuk mund të kenë një marrëdhënie të shëndetshme.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco