Fifi çmendet pas Granitit, i ulet në prehër dhe ja ç'i pëshpërit në vesh

Fifi çmendet pas Granitit, i ulet në prehër dhe ja ç'i pëshpërit në vesh

08:25, 22/10/2021
A+ Aa A-

Fifi dhe Graniti po afrohen edhe më shumë me njëri-tjetrin. 

Fifi ka shfaqur hapur pëlqimin e saj për ish-futbollistin, ndërsa nga ana tjetër Graniti ka deklaruar se duhet ta njohin më mirë njëri-tjetrin.

Paraditen e sotme, ndërsa në sfond u vendos kënga "Marova", dyshja më e përfolur e këtij edicioni nuk i rezistoi dot njëri-tjetrit dhe filluan të putheshin dhe përqafoheshin duke krijuar një situatë mjaft romantike.

Fifi iu ul në prehër Granitit duke ia kënduar këngën plot emocion në vesh.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco