Nga e hëna në të premte: 5 super veshje për çdo ditë në zyrë!

Nga e hëna në të premte: 5 super veshje për çdo ditë në zyrë!

12:20, 21/10/2021
A+ Aa A-

Me shpresën se epoka e punës nga shtëpia mori fund, kthehemi tek qejfi i kombinimeve për veshjet e punës!

Rikthimi në zyrë kërkon pak më shumë përpjekje sesa pizhamat para një lap top-i.

 

Çfarë të veshim për punë është pyetja që i bëjmë vetes çdo mbrëmje, por nëse doni të dukeni elegante, thjeshtë dhe praktike në të njëjtën kohë hidhini një sy kombinimeve më poshtë.

Nga një veshje për çdo ditë të javës!

 

1. Xhinse + xhaketë + çizme

Image

2. Një kostum i tillë

Image

3.Fustan i trikotuar + çizme të gjata + xhaketë

Image

4. Një fund i ngushtë + pulovër + çizme lëkure

Image

5. Pantallona të zeza + këmishë e bardhë + jelek

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco