FOTO/ Sarah Jessica Parker sapo na prezantoi me veshjen ndoshta më ekstravagante të karrierës

FOTO/ Sarah Jessica Parker sapo na prezantoi me veshjen ndoshta më ekstravagante të karrierës

11:58, 21/10/2021
A+ Aa A-

Sarah Jessica Parker, ylli i serialit “Sex and the City”, ka veshur ndoshta veshjen më ekstravagante në karrierën e saj deri më tani.

Aktorja u fotografua në xhirimet e vazhdimit të serisë së lartpërmendur të quajtur "Dhe ashtu si ajo" e prodhuar nga HBO.

Sarah kishte veshur një fustan me lule, një crop top me  ngjyre të ngjashme dhe një bisht të gjatë të zbukuruar me lule.

Mediat amerikane deklarojnë se me atë rast, ajo filmoi disa nga skenat e fundit të serialit, të cilat të gjithë i presin.

Në rindezjen e quajtur "And Just Like That", do të shohim Sarah Jessica Parker si Carrie, Christine Davis si Charlotte, Cynthia Nixon si Miranda dhe personazhe të tjerë kyç nga origjinali po kthehen.

Chris Nott në rolin e Bishës është përsëri këtu.

David Aigberg si Steve Brady, Mario Canton si Anthony Marentino dhe Willie Garson, të cilët krijuan Bleach të pabesueshëm Stanford, vdiqën kohët e fundit, për fat të keq vetëm tre muaj pas fillimit të xhirimeve.

Prodhimi njoftoi se këtë sezon do të ndjekë jetën e tre grave 50-vjeçare në Nju Jork, domethënë marrëdhënieve, miqësive dhe karrierës së tyre.

Seriali i ri u konceptua në 10 episode, por për shkak të interesit të madh, produksioni vendosi të regjistrojë edhe sezonin e dytë.

Komploti do të ndjekë personazhe të mirënjohur dhe jetën e tyre të moshës mesatare, por pa Samantën, të luajtur nga Kim Katral.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco