Arbenita Ismajli e veshur në të zeza, më sensuale se kurrë

Arbenita Ismajli e veshur në të zeza, më sensuale se kurrë

11:40, 21/10/2021
A+ Aa A-

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, është mjaft aktive dhe tashmë ka grumbulluar mijëra ndjekës.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga mbi 650 mijë njerëz vetëm në Instagram, shpesh publikon imazhe e video ngacmuese.

Zeshkania këtë herë ka sjell disa imazhe në të cilat merr vëmendje me linjat e mahnitshme trupore.

E veshur tërësisht në të zeza, modelja nga Maqedonia është rikthyer në top formë disa muaj pas lindjes.

Komplimentet ndërkaq në hapësirën për komente kanë qenë nga më të ndryshmet.

Ajo duket se është kthyer në punën e saj si modele, pasi disa muaj ishte më e përkushtuar ndaj familjes.

Arbenita u bë nënë për herë të parë në prill nga martesa me reperin Fero.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco