Si mund të bëheni nusja e Flori Mumajesit?

Si mund të bëheni nusja e Flori Mumajesit?

09:59, 21/10/2021
A+ Aa A-

Flori Mumajesi është ndër këngëtarët më të dëgjuar e pëlqyer në muzikën moderne shqiptare dhe jo vetëm.

Ai mbetet edhe më tej beqari I lakmuar.

 

Është folur disa herë për jetën e tij private, për lidhjet, por që asnjëra marrëdhënie e tij nuk duket të ketë qenë aq serioze sa tia ndrroj statusin këngëtarit.

Kur Flori është pyetur se sa të dashura I ka pasur në jetë, ai është përgjigjur në mënyrë epike: 

 

“Edhe po ta them, edhe po të mos e them, prapëseprapë nuk do më besosh”.

Femra ideale sipas tij është ajo për të cilën do ti rreh zemra fort, për të cilën fle dhe zgjohet duke menduar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco