'Abortova dy shtatzëni', Paloma tregon sfidat për tu bërë nënë

'Abortova dy shtatzëni', Paloma tregon sfidat për tu bërë nënë

08:57, 21/10/2021
A+ Aa A-

Paloma ka ndarë me banorët e shtëpisë më të famshme njohjen me Andrein e më pas ankthin dhe vështirësitë e përjetuara për tu bërë prindër të një fëmije.

Paloma rrëfeu se fatkeqësisht ka abortuar dy shtatzëni të saj.

“Herën e parë më tha doktori që do duhet të presim dhe pak dhe pas disa ditësh më tha që jemi të detyruar ta humbim. Ndërsa herën e dytë më ‘rrëshqiti', tregoi Paloma.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco