Ky është bashkëpunimi i ri në mes të Geasy, Majk dhe Xhensilës

Ky është bashkëpunimi i ri në mes të Geasy, Majk dhe Xhensilës

23:24, 20/10/2021
A+ Aa A-

Ghetto Geasy, Majk dhe Xhensila kanë lansuar mbrëmjen e sotme këngën “Mëkati jem”

Lideri i BabaStars, Ghetto Geasy ka lansuar sonte këngën “Mëkati jem”.

Për këtë këngë, Geasy ka ndjekur trendët e këngëtarëve tjerë këtë vit, ku ka pasur shumë bashkëpunime.

Për këtë ai ka ftuar Majkun dhe këngëtaren e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj.

Kënga është dhënë premierë para pesë orëve dhe tashmë ka më shumë se 139 mijë klikime në YouTube.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco