Ish-i i tij fejohet me Travis Barker, por si ndihet tani Scott Disick?

Ish-i i tij fejohet me Travis Barker, por si ndihet tani Scott Disick?

17:44, 20/10/2021
A+ Aa A-

Për Scott Disick, Kourtney Kardashian, do të jetë gjithmonë ajo që ka kaluar.

Një burim pranë E!News tha se anëtari i “Keeping Up With the Kardashians” po qëndron ‘pranë vetes’ pas lajmit se Kourtney është fejuar me bateristin e Blink-182, Travis Barker.

Sipas një burimi të dytë pranë Scott, ylli i “Flip It Like Disick” ‘e dinte që do bëhej kjo’ pasi familja Kardashian-Jennier ‘ia kishte përmendur më parë’.

Sidoqoftë, një i tretë shtoi se Disick po ndihet ‘paksa i mërzitur dhe i dëshpëruar për këtë gjë’.

Marrëdhënia e vazhdueshme e Scott dhe Kourtney filloi sërish në 2006. Ata kishin një romancë prej më shumë se një dekadë, gjatë të cilëve mirëpritën fëmijët: Mason, Penelope dhe Reign.

Megjithatë, ish-çifti nuk kanë qenë të martuar asnjëherë.

Por, Kardashian u nda nga Scott për herë të fundit në korrik të vitit 2015. Në atë kohë, një burim shpjegoi se Kourtney është mërzitur me sjelljen e tij.

“Kourtney gjithmonë e ka marrë Scottin mbrapa dhe ka qenë pranë tij, por tani me tre fëmijë është më ndryshe”.

“Ai do të kujdeset gjithmonë për Kardashian. Ajo është nëna e fëmijëve të tij dhe kjo nuk krahasohet me asgjë”.

Travis nga ana tjetër u kujdes personalisht për zgjedhjen e unazës me të cilën i propozoi fejesë partneres. 

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco