FOTO/ Adele nuk e fsheh më lidhjen me të dashurin Rich Paul

FOTO/ Adele nuk e fsheh më lidhjen me të dashurin Rich Paul

16:43, 20/10/2021
A+ Aa A-

Në një nga intervistat e fundit, Adele tha se është shumë e lumtur për shkak të marrëdhënies së saj me të dashurin e saj Rich Paul, dhe se ajo nuk e hoqi buzëqeshjen nga fytyra kur ishin bashkë, konfirmuan fotot e reja nga Los Anxhelos.

 

Adele dhe Rich, e cila përndryshe është menaxhere sportive, ndoqën lojën hapëse të NBA League në Los Angeles.

Mediat amerikane theksojnë veçanërisht botimin e tij.

Në ndeshjen, ku morën pjesë rreth 19 mijë njerëz, Adele u shfaq me pantallona të errëta dhe një xhaketë. Ajo kishte veshur taka të larta dhe një pallto elegante.

Rich ishte ne shoqërinë e saj.

Këngëtarja së fundmi publikoi këngën e saj të re "Easy on me" , e cila theu rekordin për këngën më të dëgjuar në Spotify brenda 24 orëve nga publikimi i saj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco