Lajmi i fundit

Vrasja e ish-deputetit Pashko Ujka, jepet masa e sigurisë për dy të arrestuarit

Tipare qiellore dhe fytyrë kukulle/ Kjo është modelja që thuhet se është e dashura e re e Mario Icardit

Tipare qiellore dhe fytyrë kukulle/ Kjo është modelja që thuhet se është e dashura e re e Mario Icardit

09:54, 18/10/2021
A+ Aa A-

Mauria Icardi dhe Uanda Nara ishin në qendër të vëmëndjes së fundmi.

 Arsyeja?

Postimi që modelja bëri në llogariën e saj në Instagram ku shkruante:

''Ju shkatërruat familjen për një kurvë' postim i cili bëri që të gjithë të aludonin për ndarjen e çiftit.

Dhe jo vetëm kaq mediat argjentinase shkruanin se Uanda e kishte konfirmuar ndarjen me Icardin duke shtuar se mikesha e çiftit, Eugenia Suarez ishte e dashura e re e lojtarit të PSG.

Suarez është një aktore, këngëtare, modele 29-vjeçare nga Buenos Aires, yll i programit "Bendita". 

Ajo ka rrënjë japoneze dhe quhet "Kina" për shkak të syve të saj në formë bajame. 

Pavarësisht moshës së saj të re, ajo tashmë është nënë e tre fëmijëve: Rufina e lindur në 2013 nga marrëdhënia me aktorin Nicolas Cabré, dhe Magnolia dhe Amancio të lindur në 2018 dhe 2020 nga historia me aktorin kilian Benjamín Vicuña (me të cilin u nda pas pesë vjetësh, kohët e fundit)

Uanda Nara dhe Mauro icardi u martuan më 27 maj 2014 dhe kanë dy fëmijë.

Image

Image

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco