Joshëse dhe elegante, Dua Lipa mahnit me fizikun në daljen e fundit

Joshëse dhe elegante, Dua Lipa mahnit me fizikun në daljen e fundit

21:48, 17/10/2021
A+ Aa A-

Dua Lipa edhe një herë e ka dëshmuar se ka stil dhe shije të mirë për veshje.

Këngëtarja 26-vjeçare ka mahnitur me disa poza të reja që postoi për mbi 73 milionë adhuruesit e saj në Instagram.

Artistja shqiptare me famë botërore u pa e veshur në një palë pantallona ngjyrë kafe dhe një bluzë të kombinuar me ngjyrë të zezë dhe ari nga materiali i tejdukshëm.

Ylli i hitit “Levitating” ishte e shoqëruar nga miqtë e saj në një mbrëmje që dukej se u argëtua pafund.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco