'Showbizi shqiptar i klanizuar dhe me shumë brryla', Soni Malaj flet troç

'Showbizi shqiptar i klanizuar dhe me shumë brryla', Soni Malaj flet troç

20:17, 17/10/2021
A+ Aa A-

E ftuar në episodin e 3-të të emisionit “Vip Dado” me Lola Haradinaj këtë javë ka qënë këngëtarja Soni Malaj.

Soni është vënë në sfidë për t’u përkujdesur për 2 djem super energjikë.

Gjatë intervistës moderatorja Lola Haradinaj e ka pyetur se cili është versioni i saj më i mirë dhe cili është versioni më i keq.

Soni i është përgjigjur se versioni i saj më i mirë është vajza e saj Ana, dhe për versionin e saj më të keq ajo ka kënduar këngën e saj të realizuar nga Flori Mumajesi dhe Bruno.

E pyetur se si do ta përkufizonte showbizin shqiptare Soni është shprehur e drejtëpërdrejtë: Showbizi shqiptar i klanizuar dhe me shumë brryla.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco