Megan Fox dhe Brian Austin Green janë zyrtarisht të divorcuar, detaje rreth kujdestarisë

Megan Fox dhe Brian Austin Green janë zyrtarisht të divorcuar, detaje rreth kujdestarisë

17:10, 17/10/2021
A+ Aa A-

Çifti Megan Fox dhe Brian Austin Green nga e Premtja, 15 Tetor, janë gjithashtu një çift zyrtarisht i divorcuar.

Pas gati një viti të plotë, ata arritën të ndaheshin në një mënyrë jashtëzakonisht të civilizuar.

Ky ishte një divorc aq i suksesshëm saqë ata madje arritën të bien dakord për kujdestarinë e të vegjëlve Noah, Bodie dhe Journey.

Megan dhe Austin Green do të vazhdojnë të punojnë së bashku për t'u kujdesur për djemtë - me kërkesën e saj.

Aktorja seksi ishte e para që dorëzoi letrat, duke theksuar se "problemet e pakapërcyeshme" janë "fajtore" për ndarjen, në Nëntor 2020, vëren një burim për "E! News".

Si kujtesë, në maj 2020, Brian tregoi publikisht se si Megan dhe ai "vendosën të bënin një pushim nga njëri -tjetri" dhe se këto pushime kanë vazhduar që nga fundi i vitit 2019.

- Askush nuk bëri asgjë. Ajo është gjithmonë e sinqertë me mua, siç jam unë me të - theksoi ai në podkastin e tij "Me Brian Austin Green" në atë kohë.

- Unë e di që ata gjithmonë do të më duan dhe se ne do të mbetemi një familje përgjithmonë.

Çdo gjë që kemi krijuar është e mahnitshme. Është e rëndësishme për ne që "të mos prishet" dhe që ne të mbetemi miq përgjithmonë, si për ne ashtu edhe për fëmijët tanë - shtoi ai.

Por as Megan as Brian nuk pritën që ata të divorcoheshin zyrtarisht, për të gjetur një dashuri të re.

Rreth dhjetë muaj më parë, ylli i Brian dhe "Dancing with the stars" Sharna Burgess hyri në romancë.

Megan, nga ana tjetër, është në një lidhje me reperin i cili e prezanton veten si Machine Gan Kelly.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco